Bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe

Prezentujemy nowoczesne bramy garażowe wykonane z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Bramy garażowe – Oferta

Bramy uchylne

Bramy uchylne są niezwykle praktycznym, sprawdzonym typem bram. Ich popularność wynika z wygody użytkowania oraz niskiej ceny. Bramy tego typu cechuje prosta konstrukcja, co przekłada się na niski współczynnik awaryjności. Do zalet należy komfort użytkowania, gdyż do otwarcia wystarczy jeden ruch ręki. Nasze drzwi garażowe uchylne posiadają zamek umieszczony w centralnej części bramy, który współpracuje z systemem ryglowania.

Bramy dwuskrzydłowe

Brama garażowa dwuskrzydłowa to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo jedno ze skrzydeł bramy posiada zamek z wkładką i klamką a drugie jest ryglowane.

Twój dom Twoja brama

Brama garażowa powinna nawiązywać do kolorystyki budynku, zachowując ogólną estetykę ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wygodna w użyciu i bezpieczna. Od właściwego wyboru rodzaju bramy zależeć będzie późniejsza eksploatacja garażu. Mając na uwadze, że zakup bramy jest inwestycją nawet na kilkanaście lat warto zastanowić się jaki rodzaj bramy będzie dla Państwa odpowiedni.

Profesjonalna obsługa

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną bramy zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy garażowej.

Swoboda konfiguracji

Jesteśmy producentem i oferujemy możliwość wykonania bramy na konkretny wymiar w dowolnej kolorystyce z naszej palety. Do wyceny niezbędne jest podanie rodzaju bramy oraz wymiarów otworu. Poradnik prawidłowego pomiaru znajdą Państwo w zakładce pomiar pod bramę.

Forma przetłoczenia blachy

Udostępniamy możliwość wyboru formy przetłoczenia blachy.
  • Panel szeroki poziomy imitujący bramy segmentowe
  • Panel wąski T7 w konfiguracji pionowej lub poziomej

Kolorystyka

Wybierz kolor swojej bramy korzystając z naszej palety. Oprócz podstawowej palety RAL oferujemy również kolory Matowe oraz imitujące drewno.    

Wymiary, dodatki

Oferujemy wykonanie bram z możliwością modyfikacji tj. ocieplenie, okna, furtka…    

OKNA
Oferujemy możliwość zamontowania okna / okien w wybranych przez Państwa miejscach.

AUTOMATYKA
Oferujemy automatyczne napędy. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta.

FURTKA
W naszych bramach istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki.
Zapewnia to wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

OCIEPLENIE
Brama w środku wypełniana jest styropianem a od wewnętrznej strony wykończona jest panelami PCV. Opcja ta sprawdza się gdy brama montowana jest w garażu, który jest ocieplony i ogrzewany.

BEZ OCIEPLENIA
W bramach nieocieplanych do konstrukcji z ocynkowanych profili zamkniętych od zewnętrznej strony nitowana jest jedynie blacha trapezowa w wybranym przez Państwa kolorze i przetłoczeniu.

SYSTEM 6 SPRĘŻYN
Każda nasza brama garażowa uchylna wyposażona jest w regulowany, naciągowy system otwierania i zamykania dzięki czemu podczas użytkowania nie odczuwamy ciężaru. Zapewnia to łatwe i wygodne otwieranie a z drugiej strony zapobiega gwałtownemu opadaniu bramy.

ROLKI TEFLONOWE
Teflonowe rolki łożyskowane zapewniają cichą pracę bramy a także wieloletnią trwałość w przeciwieństwie do rolek plastikowych. Dodatkowo po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie poprzez zderzak prowadnicy.

ZABEZPIECZENIA 2P
Zastosowanie zamków renomowanych firm z dwupunktowym ryglowaniem po bokach bramy zapewnia wysoki standard zabezpieczenia przed włamaniem.

Nasze bramy garażowe z ekspozycji znajdziecie Państwo na

polbram.olx.pl

Paleta kolorów

Skorzystaj z prostego formularza wyceny bram garażowych.

Nasz prosty formularz pozwoli w prosty sposób przesłać do nas informacje potrzebne do wyceny.

POL BRAM od 2006 roku skutecznie doradza swoim klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie drzwi garażowych. Brama nie tylko stanowi zabezpieczenie naszego pojazdu ale również broni dostępu do naszego domu. Oferowane przez nas produkty cechują się wieloletnią trwałością i niezawodnością a doświadczony dział obsługi klienta chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów oraz flotę pojazdów, która w krótkim czasie dotrze do Państwa i zamontuje zamówioną bramę.
Bramy garażowe na terenie małopolski dostarczamy Gratis a orientacyjny czas realizacji zamówień wynosi od 4 do 10 tygodni.

Podstawową zaletą naszych produktów jest stosunkowo prosta a zarazem trwała i solidna konstrukcja, ponadto nasze drzwi garażowe posiadają konstrukcję wykonaną z profili zamkniętych ocynkowanych. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego sterowanego pilotem, który zapewnia najwyższy poziom komfortu obsługi bram garażowych.