Bramy garażowe

Brama garażowa jest z jednym z najważniejszych elementów wykończenia domu.

Powinna nawiązywać do kolorystyki budynku, zachowując ogólną estetykę ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wygodna w użyciu i bezpieczna. Od właściwego wyboru rodzaju bramy zależeć będzie późniejsza eksploatacja garażu. Mając na uwadze, że zakup bramy jest inwestycją nawet na kilkanaście lat warto zastanowić się jaki rodzaj bramy będzie dla Państwa odpowiedni. Najpopularniejszym rodzajem są bramy uchylne, które nie wymagają dużej przestrzeni przed garażem. W przypadku gdy konstrukcja pomieszczenia uniemożliwia zamontowania konstrukcji oraz prowadnic na których przesuwana byłaby brama warto rozważyć zakup bramy garażowej dwuskrzydłowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

bramy garażowe uchylne orzech
*

Bramy uchylne

Bramy uchylne są niezwykle praktycznym, sprawdzonym typem bram. Ich popularność wynika z wygody użytkowania oraz niskiej ceny. Bramy tego typu cechuje prosta konstrukcja, co przekłada się na niski współczynnik awaryjności. Do zalet należy komfort użytkowania, gdyż do otwarcia wystarczy jeden ruch ręki. Nasze drzwi garażowe uchylne posiadają zamek umieszczony w centralnej części bramy, który współpracuje z systemem ryglowania.

+

Bramy dwuskrzydłowe

Brama garażowa dwuskrzydłowa to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo jedno ze skrzydeł bramy posiada zamek z wkładką i klamką a drugie jest ryglowane.

Jesteśmy producentem i oferujemy możliwość wykonania bramy na konkretny wymiar w dowolnej kolorystyce z naszej palety. Do wyceny niezbędne jest podanie rodzaju bramy oraz wymiarów otworu. Poradnik prawidłowego pomiaru znajdą Państwo w zakładce pomiar pod bramę.

Pełna swoboda konfiguracji

brama garażowa szeroki panel grafit
a

Forma przetłoczenia blachy

Udostępniamy możliwość wyboru formy przetłoczenia blachy.

  • Panel szeroki poziomy imitujący bramy segmentowe
  • Panel wąski T7 w konfiguracji pionowej lub poziomej

Kolorystyka

Wybierz kolor swojej bramy korzystając z naszej palety. Oprócz podstawowej palety RAL oferujemy również kolory Matowe oraz imitujące drewno.

Wymiary, dodatki

Oferujemy wykonanie bram z możliwością modyfikacji tj. ocieplenie, okna, furtka…

Ocieplenie

 Brama w środku wypełniana jest styropianem a od wewnętrznej strony wykończona jest panelami PCV. Opcja ta sprawdza się gdy brama montowana jest w garażu, który jest ocieplony i ogrzewany.

Bez ocieplenia

W bramach nieocieplanych do konstrukcji z ocynkowanych profili zamkniętych od zewnętrznej strony nitowana jest jedynie blacha trapezowa w wybranym przez Państwa kolorze i przetłoczeniu.

Furtka

W naszych bramach istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki.
Zapewnia to wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Automatyka

Oferujemy automatyczne napędy. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta.

  • możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb
  • wysoka jakość i wytrzymałość
  • sterowanie za pomocą centrali
Okna

Oferujemy możliwość zamontowania okna / okien w wybranych przez Państwa miejscach.

Powody, dla których warto wybrać bramy POL BRAM

System 6 sprężyn

Każda nasza brama garażowa uchylna wyposażona jest w regulowany, naciągowy system otwierania i zamykania dzięki czemu podczas użytkowania nie odczuwamy ciężaru. Zapewnia to łatwe i wygodne otwieranie a z drugiej strony zapobiega gwałtownemu opadaniu bramy.

Rolki łożyskowane

Teflonowe rolki łożyskowane zapewniają cichą pracę bramy a także wieloletnią trwałość w przeciwieństwie do rolek plastikowych. Dodatkowo po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie poprzez zderzak prowadnicy.

Zabezpieczenie 2P

Zastosowanie zamków renomowanych firm z dwupunktowym ryglowaniem po bokach bramy zapewnia wysoki standard zabezpieczenia przed włamaniem.

Uszczelka progowa

Progowa część bramy posiada dodatkową gumę uszczelniającą pomiędzy profilem a skrzydłem bramy.

POL BRAM od 2006 roku skutecznie doradza swoim klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie drzwi garażowych. Brama nie tylko stanowi zabezpieczenie naszego pojazdu ale również broni dostępu do naszego domu. Oferowane przez nas produkty cechują się wieloletnią trwałością i niezawodnością a doświadczony dział obsługi klienta chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów oraz flotę pojazdów, która w krótkim czasie dotrze do Państwa i zamontuje zamówioną bramę.
Bramy garażowe na terenie małopolski dostarczamy Gratis!

Podstawową zaletą naszych produktów jest stosunkowo prosta a zarazem trwała i solidna konstrukcja. Nasze bramy garażowe posiadają konstrukcję wykonaną z profili zamkniętych ocynkowanych. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego sterowanego pilotem, który zapewnia najwyższy poziom komfortu obsługi bramy.

W naszej pełnej galerii zdjęć znajdziecie Państwo nowoczesne bramy garażowe uchylne oraz dwuskrzydłowe w wysokiej rozdzielczości.

l
Gwarancja producenta
Możliwość konfiguracji
Blacha I gatunku
W całości ocynkowana konstrukcja

Galeria zdjęć