Bramy garażowe

Brama garażowa jest z jednym z najważniejszych elementów wykończenia domu

Powinna nawiązywać do kolorystyki budynku, zachowując ogólną estetykę ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wygodna w użyciu i bezpieczna. Nasze bramy spełniają wszystkie powyższe kryteria dzięki czemu będą służyć Państwu przez długie lata.

bramy garażowe uchylne orzech

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

*

Bramy uchylne

Bramy uchylne są niezwykle praktycznym, sprawdzonym typem bram. Ich popularność wynika z wygody użytkowania oraz niskiej ceny. Bramy tego typu cechuje prosta konstrukcja, co przekłada się na niski współczynnik awaryjności. Do zalet należy komfort użytkowania, gdyż do otwarcia wystarczy jeden ruch ręki.

+

Bramy dwuskrzydłowe

To tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

System sprężyn naciągowych

Każda nasza brama garażowa uchylna wyposażona jest w regulowany, naciągowy system otwierania i zamykania dzięki czemu podczas użytkowania nie odczuwamy ciężaru. Zapewnia to łatwe i wygodne otwieranie a z drugiej strony zapobiega gwałtownemu opadaniu bramy

Automatyka

Oferujemy automatyczne napędy. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta.

 

  • możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb
  • wysoka jakość i wytrzymałość
  • sterowanie za pomocą centrali
system sprężyn naciągowych POL BRAM
brama garażowa szeroki panel grafit

Pełna swoboda konfiguracji

a

Forma przetłoczenia blachy

Udostępniamy możliwość wyboru formy przetłoczenia blachy.

  • Panel szeroki poziomy imitujący bramy segmentowe
  • Panel wąski T7 w konfiguracji pionowej lub poziomej

Kolorystyka

Wybierz kolor swojej bramy korzystając z naszej palety. Oprócz podstawowej palety RAL oferujemy również kolory Matowe oraz imitujące drewno.

Wymiary, dodatki

Oferujemy wykonanie bram z możliwością modyfikacji tj. ocieplenie, okna, drzwi.

Co wyróżnia nasze bramy

l

Gwarancja producenta

Możliwość konfiguracji

Blacha I gatunku

W całości ocynkowana konstrukcja

POL BRAM od 2006 roku skutecznie doradza swoim klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie bram garażowych. Brama nie tylko stanowi zabezpieczenie naszego pojazdu ale również broni dostępu do naszego domu. Oferowane przez nas produkty cechują się wieloletnią trwałością i niezawodnością dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mechanizmom.

Produkujemy bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe. Oferujemy nie tylko wybór koloru blachy ale i rodzaj jej przetłoczenia. Dodatkowo istnienie możliwość dowolnej konfiguracji wymiarowej jak i poszczególnych elementów: drzwi, okien, automatów.

Nasze bramy dostarczamy i montujemy nie tylko w Krakowie i pobliskich miejscowościach ale na terenie całej Polski. Nie ograniczają nas odległości. Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów oraz flotę pojazdów, która w krótkim czasie dotrze do Państwa i zamontuje zamówioną bramę. Bramy garażowe na terenie małopolski dostarczamy Gratis!

Podstawową zaletą naszych produktów jest stosunkowo prosta a zarazem trwała i solidna konstrukcja. Nasze bramy garażowe posiadają konstrukcję wykonaną z profili zamkniętych ocynkowanych. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego sterowanego pilotem, który zapewnia najwyższy poziom komfortu obsługi bramy.