Bramy garażowe

Oferujemy nowoczesne bramy garażowe uchylne oraz dwuskrzydłowe
wykonane z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Bramy garażowe POL-BRAM

Nasza oferta

*

Bramy uchylne

Bramy uchylne są niezwykle praktycznym, sprawdzonym typem bram. Ich popularność wynika z wygody użytkowania oraz niskiej ceny. Bramy tego typu cechuje prosta konstrukcja, co przekłada się na niski współczynnik awaryjności. Do zalet należy komfort użytkowania, gdyż do otwarcia wystarczy jeden ruch ręki.

+

Bramy dwuskrzydłowe

Brama garażowa dwuskrzydłowa to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Twój dom
Twoja brama

Brama garażowa powinna nawiązywać do kolorystyki budynku, zachowując ogólną estetykę ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wygodna w użyciu i bezpieczna.

Jesteśmy producentem i oferujemy możliwość wykonania bramy na konkretny wymiar w dowolnej kolorystyce z naszej palety.

Do wyceny niezbędne jest podanie rodzaju bramy oraz wymiarów otworu. Poradnik prawidłowego pomiaru znajdą Państwo w zakładce pomiar pod bramę.

Zalety naszych
bram

Brama garażowa uchylna - System 6. sprężyn

System 6 sprężyn

Każda nasza brama garażowa uchylna wyposażona jest w regulowany, naciągowy system otwierania i zamykania dzięki czemu podczas użytkowania nie odczuwamy ciężaru. Zapewnia to łatwe i wygodne otwieranie a z drugiej strony zapobiega gwałtownemu opadaniu bramy.

Łożyskowane, teflowone rolki do bram uchylnych

Teflonowe rolki

Teflonowe rolki łożyskowane zapewniają cichą pracę bramy a także wieloletnią trwałość w przeciwieństwie do rolek plastikowych. Dodatkowo po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie poprzez zderzak prowadnicy.

Zamek ryglujący dwupunktowo dl bram garażowych uchylnych

Zabezpieczenia 2P

Zastosowanie zamków renomowanych firm z dwupunktowym ryglowaniem po bokach bramy zapewnia wysoki standard zabezpieczenia przed włamaniem.

Konstrukcja ocynkowana wiaty na śmieci

Ocynkowana konstrukcja

Konstrukcja bramy wykonana jest ze stali poddawanej ochronie antykorozyjnej w postaci cynkowania. Powłoka cynkowa chroni przed korozją nawet przez dziesiątki lat.

Swoboda
konfiguracji

Automatyka do bram garażowych uchylnych

Automatyka

Oferujemy automatyczne napędy. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta.

Ocieplenie bram garażowych

Ocieplenie

Brama w środku wypełniana jest styropianem a od wewnętrznej strony wykończona jest panelami PCV. Opcja ta sprawdza się gdy brama montowana jest w garażu, który jest ocieplony i ogrzewany.

Furtka do bram garażowych uchylnych i dwuskrzydłowych

Furtka

W naszych bramach istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki. Zapewnia to wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Okna do bram garażowych

Okna

Oferujemy możliwość zamontowania okna / okien w wybranych przez Państwa miejscach.

Wyprzedaż bram

l.p. wysokość szerokość rodzaj ocieplenie forma przetłoczenia blachy kolor dodatki cena brutto
1 198 244 uchylna ocieplona panel poziomy szeroki Złoty Dąb furtka po prawej 2500
2 292 276 uchylna ocieplona panel poziomy szeroki Matowy Grafit 2800
3 238 239 uchylna nieocieplona panel pionowy T7 Brąz RAL8017 połysk 1760
4 179 228 uchylna ocieplona panel pionowy T7 Grafit RAL7016 połysk 1450
5 194 268 dwuskrzydłowa ocieplona panel pionowy T7 Matowy Brąz 1820
6
206 175 uchylna nieocieplona panel pionowy T7 Matowy Grafit 1150
7
208 247 uchylna ocieplona panel poziomy szeroki Brąz połysk RAL8017 1600

 

Potrzebujesz
wyceny?

Nasz prosty formularz pozwoli w prosty sposób przesłać do nas informacje potrzebne do wyceny.

POL BRAM od 2006 roku skutecznie doradza swoim klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie drzwi garażowych. Brama nie tylko stanowi zabezpieczenie naszego pojazdu ale również broni dostępu do naszego domu. Oferowane przez nas produkty cechują się wieloletnią trwałością i niezawodnością a doświadczony dział obsługi klienta chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów oraz flotę pojazdów, która w krótkim czasie dotrze do Państwa i zamontuje zamówioną bramę.
Bramy garażowe na terenie małopolski dostarczamy Gratis a orientacyjny czas realizacji zamówień wynosi od 4 do 10 tygodni.

Podstawową zaletą naszych produktów jest stosunkowo prosta a zarazem trwała i solidna konstrukcja, ponadto nasze drzwi garażowe posiadają konstrukcję wykonaną z profili zamkniętych ocynkowanych. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego sterowanego pilotem, który zapewnia najwyższy poziom komfortu obsługi bram garażowych.