O Firmie

Firma Pol Bram powstała w 2006 roku i dzięki ciągłemu rozwojowi, jakości wykonania oraz profesjonalnej obsłudze uzyskała uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Wieloletnie doświadczenie pracowników, otwartość na nowe technologie przekładają się na na jakość i bezawaryjność naszych produktów. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały I gatunku importowane od renomowanych producentów.

Do głównych produktów wytwarzanych przez firmę, należą bramy garażowe, dwuskrzydłowe oraz wjazdowe. Nowością w naszej ofercie są wiaty śmietnikowe.
Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala zaoferować klientom najwyższą jakość produktu za korzystną cenę.

Dążąc do dalszej intensyfikacji sprzedaży poprzez sprostanie potrzebom rynku, Pol Bram nieustannie rozbudowuje park maszyn, wprowadza w firmie nowe technologie, a także rozwija sieć sprzedaży i skupia się na poszerzaniu kwalifikacji pracowników.

Oferujemy również automatyczne napędy do bram garażowych. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta. Napędy gwarantują komfort użytkowania, wysoką jakość i wytrzymałość.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Raciechowice na południe od Krakowa, więcej informacji kontaktowych znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt

 

Zaufanie które procentuje