Przęsła Ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór przęseł ogrodzeniowych oraz kompleksowe ogrodzenia z bramami, furtkami i słupkami. Uniwersalny charakter naszych wyrobów gwarantuje, że każde nasze przęsło doskonale komponuje się z wyglądem posesji, niezależnie od ukształtowania terenu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

b

Nowoczesne przęsła panelowe

Ich minimalistyczny design stanowi idealne połączenie z nowoczesną architekturą. Dodatkowo szeroka oferowanych kolorów oraz gotowych wzorów umożliwia pełne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy.

Przęsła klasyczne

Odzwierciedlają tradycyjne wzornictwo i bogactwo zdobień. Wkomponują się do każdej tradycyjnej posesji i jej ogrodu.

Trwałość na długie lata

Przęsła ogrodzeniowe metalowe wykonane są ze stali, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i solidne, a stosowana przez nas technika malowania proszkowego zapewnia długoletnią odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i trwałość koloru.

Technologia

Najpopularniejsze wypełnienia przęseł wykonujemy z kształtowników zamkniętych o kwadratowym lub prostokątnym przekroju a także z kątowników. W celu wydłużenia żywotności naszych przęseł oferujemy ich ocynkowanie.

Estetyka

Ogrodzenie ma pełnić funkcję strażnika naszej posesji, ale także powinno być dopełnieniem architektury budynku i dekoracją otoczenia. Właśnie dlatego nasze przęsła metalowe wykonane są z dbałością o estetyczny wygląd. Różnorodność wzorów i kształtów daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Oferowane przez nas przęsła wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu pozostają w idealnym stanie przez długie lata.

Pełna swoboda konfiguracji

a

Wymiary

Standardowe wymiary przęseł wynoszą 2m szerokości i 1,2m wysokości

  • Wyposażone są w uchwyty mocujące
  • Stosujemy profile o minimalnej grubości 2cm

Kolorystyka

Wybierz kolor z naszej palety. Oprócz podstawowych kolorów RAL oferujemy również ich odpowiedniki w wersji matowej.

Indywidualne podejście

Oferujemy wykonanie przęseł według Państwa projektu.

Co wyróżnia nasze przęsła

l

Gwarancja producenta

Możliwość konfiguracji

Z

Materiały I gatunku

Stal ocynkowana ogniowo

Katalog wzorów

Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć.