Nasze wiaty i altany śmietnikowe powstały z naszej potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych. Wszystko, co robimy podporządkowane jest jakości oraz estetyce. Sprawdź naszą ofertę i otwórz się na nieograniczone możliwości kreacji.

Wiaty śmietnikowe wykonujemy indywidualnie z możliwością konfiguracji kolorów i wymiarów.
Poniżej najpopularniejsze warianty naszych wiat z cenami (brutto) oraz dokładnymi danymi technicznymi.

Wiaty śmietnikowe

Wiata śmietnikowa 4x5m Dąb rustykalny Wiata śmietnikowa 4x5m Dąb rustykalny
Producent: POL BRAM
Cena:

14 150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wiata śmietnikowa 5x5m perforowana Wiata śmietnikowa 5x5m perforowana
Producent: POL BRAM
Cena:

14 300,00 zł

szt.
zobacz więcej

Poznaj bliżej nasze altany śmietnikowe…

1. Nowoczesne rozwiązanie

Altana śmietnikowa to bezpieczne i estetyczne rozwiązanie dla firm i osiedli. Umożliwia bezpieczne przechowywanie pojemników na śmieci. Łączą w sobie nowoczesne wykonanie z funkcjonalnością. Swoją konstrukcją i kolorystyką nawiązuje do otoczenia, zachowując ogólną estetykę.

Jesteśmy świadomi, że każdy z nas ma swoje indywidualne oczekiwania i wizję stąd udostępniamy możliwość indywidualnej konfiguracji. Począwszy od wymiarów poprzez układ drzwi do wyboru kolorystyki.

 

2. Funkcja i wymiary

Wymiary wiat śmietnikowych dostosowane są do typowych pojemników na odpady wykorzystywanych w Polsce. Zabudowa ścian w formie paneli oraz podniesienie konstrukcji zapewniają odpowiednią wentylację.

Wygodę użytkowania zapewniają drzwi w formie furtki lub dwuskrzydłowe wykonywane na wymiar. Zamki z kluczem umożliwiają dostęp do pojemników wyłącznie uprawnionym osobom. Nasze wiaty na śmieci znajdują zastosowanie również jako skład na opał, narzędzia ogrodowe, sprzęt sportowy.

 

3. Wieloletnia trwałość

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować materiały wyłącznie najwyższej jakości.

Konstrukcja schowków na śmieci wykonana jest w całości z profili zamkniętych ocynkowanych. Ściany oraz dach obłożone są blachą I gatunku ocynkowaną w wybranym wariancie kolorystycznym.

 

4. Ręczne wykonanie

Połączenie tradycyjnego wykonania z nowoczesną technologią jest kluczem do ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Każda nasza Altana Śmietnikowa musi być dziełem dobrego rzemiosła. Ręczne wykonanie wspomagane nowoczesnym systemem kontroli jakości gwarantuje najwyższy poziom satysfakcji.

 

5. Dostawa i montaż

Mając na uwadze złożoność naszych produktów, zamontujemy je za Ciebie za darmo!

Nasze schowki na śmieci montujemy na wcześniej przygotowanym podłożu. Po montażu należy odpowiednio przykotwiczyć trashbox. Wskazówki znajdziecie Państwo w naszym poradniku.


Dodatkowo oferujemy dostawę na terenie Całej Polski.

 

Poniżej znajduje się grafika przedstawiająca propozycje rozmieszczenia pojemników na śmieci w najpopularniejszych wymiarach wiat.

Kliknięcie na grafikę spowoduje otwarcie jej w wysokiej rozdzielczości - w nowym oknie.

Propozycja rozmieszczenia pojemników na śmieci w wiatach firmy TRANSTAL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl